seo

En iyi 5 Ücretsiz Web Sitesi Test Aracı 2020

Bir web sitesine sahip olmanın avantajlarının yanı sıra sorumlulukları da çoktur. Web sitenizin diğer sitelere göre eksiklerini bir bakışta anlamanız zor olabilir. Bunun için genelde farklı web sitesi test araçlarından faydalanırız ancak hangi aracın ne kadar güvenilir olduğunu da bilmemiz gerekiyor. Bu yüzden E-Reklam olarak en popüler araçları test ettik ve kendi kriterlerimize göre bir.

Kurumsal web sitesi yaptırırken dikkat edilmesi gerekenler

Kurumsal web sitesi yaptırırken dikkat edilmesi gerekenler

Teknoloji geliştikçe web dünyası ve bu dünyanın içeriği de hızla gelişmekte. Artık küçük büyük her işletmenin bir web sitesine ihtiyacı oluyor. Oluyor olmasına ama işin teknik kısmını bilmeyen işletmeler doğal olarak yaptırdıkları web sitelerini gözüyle gördüğü kadar yorumluyor. Bu yazımızda zamanınızı ve paranızı boşa harcamanızı engellemek için sizlere Kurumsal web sitesi yaptırırken dikkat edilmesi gerekenler.

Kurumsal web sitesi yaptırırken dikkat edilmesi gerekenler

Yeni google algoritması özgün içerik üretenler için geliyor.

Takdir edersiniz ki artık internet inkar edilemez yegane bir haber kaynağı haline geldi. Gazeteler dergiler ve hatta televizyonların yerini aldı. Biz kullanıcılar olarak da haberlerimizi bu kaynak üzerinden okuyoruz. Fark etmiyoruz ancak okuduğumuz haberleri paylaşan web siteleri bu haber ve yazıları emek vererek kendi elleriyle yazmış sitelerden kopyalayarak o sitelerin daha üstüne çıkabiliyordu. Çünkü Google.

Mobil uyumlu ve responsive site

Sitem Ne kadar Mobil Uyumlu Ve Hızlı ?

Mobil sitenizin yüklenmesi ne kadar sürüyor? Beş saniye? On saniye? İşte bu birkaç saniyelik fark, ziyaretçilerin sitenizde kalmasının ya da onları kaybetmenizin nedeni olabilir, çünkü insanlar beklemekten hoşlanmaz. Çoğu sitenin yüklenirken ziyaretçilerinin yarısını kaybettiği bir gerçektir.Kullanıcıların %56’sı, telefon üzerinden web’de gezinirken en fazla sinirlerini bozan şeyin yavaş yüklenen sayfaları beklemek olduğunu belirtiyor. Biraz yardımla her.

ssl sertifikası önemi nedir neden yapılır

SSL Sertifikası Önemi Nedir Neden Yapılır

Tarayıcılar SSL konusunda önemli adımlar attı ve SSL kullanmayan siteleri “Bağlantı güvenli değil” veya “Bu siteye bağlantınız güvenli değil” olarak işaretledi.SSL konusuna önem verilmesinin sebebi, SSL sertifikalı sitelere olan bağlantılar sunucu ve kullanıcı arasında şifrelenmekte olduğundan önem arz etmektedir. SSL sayesinde, bir sayfada kullanıcı girişi yapıyorsanız bu bilgilerin üçüncü kişiler tarafından ele geçirilmesini önlemede önemli.