Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda: 2010 Yılında kurulmuş olup, o günden bu güne reklam sektöründe çok büyük yol alarak gerek yerel, İzmir firmalarıyla, gerekse ülke geneli bir çok firmayla birlikte Sosyal medya, Adwords, Web Sitesi gibi alanlarda projeler geliştirerek şu anki konumumuza geldik. Bu güne kadar hep proje ortağı olduğumuz ya da danışmanlığını yaptığımız firmaları mutluluğunu ön planda tuttuk ve onların büyümesine yardım ederken biz de onlarla birlikte büyüdük. 

Adwords, Grafik ve Web Tasarımı, Seo, Sosyal medya Yönetimi ve Sosyal Medya Reklamları gibi hizmet verdiğimiz her alanda en iyi hizmeti vermeye, bize güvenen hiç kimseyi mağdur etmemeye çalışırız. Markanız ile birlikte çıktığımız yolda yine markanızla birlikte ilerler ve büyürüz. Potansiyel müşteriler edinmenizi sağlayarak iş yerinizi, markanızı ya da fikrinizi büyütmenize olanak tanır, memnuniyetinizi en üst düzeyde tutmaya çalışırız.

İletişimi bir bütün olarak ele alıp, marka itibarını şekillendirecek tüm süreçlerde aktif rol alırız. Sadece istenileni değil, her zaman daha fazlasını yapar; sorumluluk alır, üretir ve değer katarız. Çünkü sizler bizim için müşteri değil, her zaman iş ortağımızsınız. Biz, ortak başarının bir parçası olabilmek için danışmanlık sunduğumuz şirketin kültürünü özümsemek, ilgili sektör, ürün ve hizmetleri hakkında en az iş ortaklarımız kadar bilgi sahibi olmak isteriz.

İşimizi hep özen ve özveri ile yaptık, zira bu da zaten hep müşterilerimizin bizi seçmesi için temel sebebi oldu. Sizleri de aramızda görmek ve bu güne kadar biriktirdiğimiz reklam tecrübemizi sizinle paylaşıp sizi de dünyaya duyurmak isteriz.

Teklif almak ya da soru sormak mı istiyorsunuz ?

E-REKLAM Kadrosu

E-Reklam kadrosu olarak sizlere sunduğumuz hizmet kategorilerinde hep en iyisini yapıp yüzünüzü güldürmeye odaklanırız. Kadromuz da bu konularda kendini geliştirmiş, en iyi kalite ve en iyi hizmeti kendine amaç edinmiş kişilerden oluşmaktadır. 

Nilay Yıldırım
Sosyal medya ve Google Ads Uzmanı
Sibel Akbulut
Müşteri Temsilcisi
Berkay Yıldırım
Grafik Tasarımcı
Serkan Güleç
Yazılım Uzmanı
Orkun Uçan
Yazılım Danışmanı