Remarketing (Yeniden Pazarlama) Nedir?

Dijital pazarlamanın son zamanlar içerisinde en çok kullanılan özelliklerine sahip olan Remarketing (Yeniden Pazarlama) Nedir? Bazı dijital pazarlamalar arasında ihtilafa neden olan Remarketing’in faydalı mı yoksa zararlı mı olduğu tartışılma konuşu oluyor. Yeniden pazarlama İngilizce ifade ile Remarketing web siteniz üzerinden gelen kullanıcı kişilere yeniden ulaşmanızı sağlamaktadır. Web sitenizi daha önce ziyaret etmiş olan bu insanlara web.

Kurumsal Sosyal Medya Hesaplarının Avantajları

Sosyal Medya platformlarının ve sosyal medya yönetimlerinin bu kadar popülerleştiği bir dönemde kurumsal sosyal medya hesaplarının avantajları üzerinde durulması gereken bir konu diye düşündüm. Kurumsal bir işletmenin sosyal medya hesabına sahip olması ve bunu profesyonel bir şekilde yönetmesi / yönettirmesi ne gibi avantaj ya da dezavantajlara sahiptir yazımızda bu konu üzerinde duracağız.   Kurumsal Sosyal.

En iyi 5 Ücretsiz Web Sitesi Test Aracı 2020

Bir web sitesine sahip olmanın avantajlarının yanı sıra sorumlulukları da çoktur. Web sitenizin diğer sitelere göre eksiklerini bir bakışta anlamanız zor olabilir. Bunun için genelde farklı web sitesi test araçlarından faydalanırız ancak hangi aracın ne kadar güvenilir olduğunu da bilmemiz gerekiyor. Bu yüzden E-Reklam olarak en popüler araçları test ettik ve kendi kriterlerimize göre bir.

Kurumsal web sitesi yaptırırken dikkat edilmesi gerekenler

Kurumsal web sitesi yaptırırken dikkat edilmesi gerekenler

Teknoloji geliştikçe web dünyası ve bu dünyanın içeriği de hızla gelişmekte. Artık küçük büyük her işletmenin bir web sitesine ihtiyacı oluyor. Oluyor olmasına ama işin teknik kısmını bilmeyen işletmeler doğal olarak yaptırdıkları web sitelerini gözüyle gördüğü kadar yorumluyor. Bu yazımızda zamanınızı ve paranızı boşa harcamanızı engellemek için sizlere Kurumsal web sitesi yaptırırken dikkat edilmesi gerekenler.

Kampanya: Zirvede Sosyal Medya Kampanyası

-KAPANDI- Malesef bu kampanyanın süresi doldu. Endişelenmeyin daha avantajlı kampanyalar ile geri döneceğiz! Sosyal Medya Yönetiminde Bizimle Çalışan Firmaların Web Siteleri Bizden! E-Reklam olarak uzun bir süredir Dijital Reklam sektöründe gerek kalitemiz gerek müşteri memnuniyetimiz ile boy göstermiş bir Ajansız. Şimdiye kadar yaptığımız üstlendiğimiz işlerde her zaman minimum fiyat, maksimum memnuniyet ilkesi ile çalıştık. Geldiğimiz.

Google’dan 21. yaş gününe özel Doodle

Dünyaca ünlü arama motoru Google, kullanıcılarına sürpriz yaparak, 21. yaş gününü doodle olarak kutladı. Google’ın yaş günü için hazırladığı renkli tasarımı gören kullanıcılar, Google’nin kuruluş tarihine yönelik araştırma yapmaya başladı. Peki, Google ne zaman kuruldu? Google bu günlere nasıl geldi? İşte, ünlü arama motoru Google’ın kuruluş süreci hakkında bilgiler. Özel günlerde hazırladığı doodle‘lara yenisini ekleyen Google.

Kurumsal web sitesi yaptırırken dikkat edilmesi gerekenler

Yeni google algoritması özgün içerik üretenler için geliyor.

Takdir edersiniz ki artık internet inkar edilemez yegane bir haber kaynağı haline geldi. Gazeteler dergiler ve hatta televizyonların yerini aldı. Biz kullanıcılar olarak da haberlerimizi bu kaynak üzerinden okuyoruz. Fark etmiyoruz ancak okuduğumuz haberleri paylaşan web siteleri bu haber ve yazıları emek vererek kendi elleriyle yazmış sitelerden kopyalayarak o sitelerin daha üstüne çıkabiliyordu. Çünkü Google.

google adwords hataları nedir

Google Adwords Hataları – Püf Noktaları

EN SIK KARŞILAŞTIĞIMIZ GOOGLE ADWORDS HATALARI ve ÇÖZÜMLERİ Günümüzün en etkili reklam platformlarından biri olan Google AdWords sayesinde e-ticaret siteleri hedef kitlelerine kolayca ulaşabiliyor. Üstelik düşük bütçelerle bu reklamların yapılabiliyor olması Google AdWords’ü çok cazip kılmakta. Doğru bir stratejiyle hazırlanan Google AdWords reklamları e-ticaret siteleri için oldukça kazanç sağlıyor. Hedef kitleye daha kolay ulaşabilme ve.

google ad grants nedir nasıl başlanır

Google Ad Grants Nedir Nasıl Başlanır?

Nedir Bu Google Ad Grants? Amacınız büyük sorunları çözmekse doğru araçlara sahip olmanız gerekir. Sivil Toplum Kuruluşları için Google ile daha kolay bağış toplayacak, daha verimli şekilde iş birliği yapacak ve hikayenizi daha geniş bir kitleyle paylaşabileceksiniz. Google’ın sivil toplum kuruluşu kaynakları, sivil toplum kuruluşunuz hangi alanda faaliyet gösterirse göstersin, doğru kişilere ulaşmanıza, daha fazla destek.

Mobil uyumlu ve responsive site

Sitem Ne kadar Mobil Uyumlu Ve Hızlı ?

Mobil sitenizin yüklenmesi ne kadar sürüyor? Beş saniye? On saniye? İşte bu birkaç saniyelik fark, ziyaretçilerin sitenizde kalmasının ya da onları kaybetmenizin nedeni olabilir, çünkü insanlar beklemekten hoşlanmaz. Çoğu sitenin yüklenirken ziyaretçilerinin yarısını kaybettiği bir gerçektir.Kullanıcıların %56’sı, telefon üzerinden web’de gezinirken en fazla sinirlerini bozan şeyin yavaş yüklenen sayfaları beklemek olduğunu belirtiyor. Biraz yardımla her.