Google Adwords Hizmeti

Google Adwords Hizmeti

google adwords izmir e-reklam

Google Adwords Hizmeti Nedir ?

izmir google adwords reklamları

Web sitenize daha çok ziyaretçi çekmek, potansiyel müşterilerinize aylar süren çalışmalar yapmadan çok hızlı bir şekilde ve uygun fiyatlar ile ulaşmak mı istiyorsunuz? Öyleyse doğru yerdesiniz. İhtiyacınız olan şey Google Adwords Hizmeti.

Adwords Google’ın arama motoruna kelime bazlı reklam vermemizi sağlayan bir hizmetidir. Zaten Google’ın ne olduğunu söylememize gerek olduğunu sanmıyorum ancak dünyanın %90ı tarafından aramalarda tercih edilen öncelikli arama motoru olduğunu da belirtmek isteriz. Anahtar kelimeler ve hizmet bölgesi belirlendikten sonra reklamlarınız Google aramalarında ilk 5 sırada tamamen ücretsiz şekilde konumlanır. Siz ziyaretçilerden geri dönüş (tıklama) aldıkça tıklanma başı maliyet üzerinden ücretlendirilirsiniz ve bu ücretler gayet uygundur. Web sitenizi aylar süren seo çalışmasına gerek kalmadan sıralamaya sokabilirsiniz. Üstelik belli bir trafiğe ulaşacağınız için bu çalışmalar SEO’ya faydalıdır bile.

 

Google Adwords Ücretleri

Tıklanma başı maliyet üzerinden ücretlendirildiğinizi söyledik. Yani reklamları ilgili kelimeyi arayan kişilerin görmesi size ekstra bir ücrete mâl olmaz. Peki google adwordste herkes aynı ücreti mi ödüyor? Bu ücret neye göre belirleniyor? Konuya yine rakam vererek girecek olursam; Ocak 2019 itibariyle yapılan ölçüme göre dünya üzerinde 1,518,207,412 (okumaya üşenenler için: bir buçuk milyar küsür) adet web sitesi bulunmakta. Tabiki bunların her biri sizin potansiyel rakibiniz değil ancak olanları düşünürsek rekabet baya yüksek. Firmalar, Markalar birbirinin adeta tepesine basarak yükseliyor. Böyle bir durumda herkesin aynı ücreti ödeyerek kardeş kardeş ilk 5 sırayı bölüşmesi takdir edersiniz ki mümkün değil. Herkes burada sıralamaya girmek için bir teklif veriyor. Bu teklif baz alınarak google sizden teklifinize en yakın tutarı üç kuruş aşağı beş kuruş yukarı alıyor. Ancak tek belirleyici etken verilen teklifin yüksekliği değildir. Burada yeni bir kavram söz konusu “Anahtar Kelime Kalite Puanı”.

Google  Adwords anahtar kelimelerinize 1 ile 10 arasında bir kalite puanı verir. Bu kalite puanı anahtar kelimelerinizi ne kadar mantıklı ve hizmet alanlarınızla alakalı olup olmadığına göre değişir. Tabi ki bu kalite puanının belirlenmesinde daha bir çok etken var seo çalışmaları, gerekli optimizasyon ve iyileştirme çalışmalarının ne kadar iyi yapıldığı gibi. Çünkü google’ın öncelikli amacı kullanıcılarına ne olursa olsun en doğru sonucu göstermektir.

 

En Doğru Google Adwords Hizmeti Nasıl Yapılmalıdır?

E-Reklam Bu Konuda Ne Yapar ?

Biz E-Reklam olarak yıllardır bu işin içindeyiz. Google anlaşmalı iş ortağıyız ve sertifikamızı sayfamızın en alt kısmından görüntüleyebilirsiniz. Tüm gerekli optimizasyon ve iyileştirme çalışmalarını sizin yerinize yapıyor, tekliflerinizle ilgileniyor, rakip firmalar ile rekabetinizde sizlere destek oluyoruz.  En çok aranan ve en doğru anahtar kelimeleri sizlerle birlikte belirliyor ve bunlarda her zaman ilk sırada olmanız için çabalıyoruz. Sizin belirlediğiniz aralıklar ile size raporlar gönderiyor, ve sürekli reklamlarınızı takip ediyoruz. Bu hizmete ek Remarketing hizmeti de veriyor, bu alandaki ihtiyaçlarınızı da sırtlanıyoruz. Bütçe konusunda destek oluyor, belirli aralıklarla promosyon kodları ile ek bütçe sağlıyoruz. An itibari ile iş birliği içinde olduğumuz bir çok firma var ve her gün daha da büyüyoruz. Bunların hepsini yaparken sadece aylık hizmet ve danışmanlık ücreti alıyoruz. Yine dilerseniz bu hizmete ek olarak web tasarımı ve seo hizmeti de veriyor markanızı en üste çıkarmak için ne gerekirse yapıyoruz.

Bu çalışmalar %100 geri dönüşü olan çalışmalardır. Reklamlarınız bir çok potansiyel müşteri tarafından görüntülenir ve tıklanır. Sayfamızda yer alan bağlantılardan google sertifikamızı görüntüleyebilirsiniz. Kısacası bizimle birlikte çalışmanın size hiç bir eksi sağlamayacağını tam eksine daha çok geri dönüş alacağınızı belirterek bitirmeden önce “sizi de aramızda görmek isteriz!” diyelim.

 

İletişim sayfasına gitmek için tıklayınız.