Facebook Reklamları

Facebook Reklamları

İzmir facebook reklamları e-reklam

Facebook Reklamları Nedir?

Müşteri potansiyelinize ve takipçilerinize ulaşın. Her hedef kitlenize erişebileceğiniz platformlar sunuyoruz. Facebook reklamları, kişisel isteklere bağlı olarak kolay veya zor olabilir. Kolay servis araçlarını kullanarak kampanyalar dahilinde yayın oluşturup kolayca izlenebilir raporlarla görünümünüzü takip edin.
Her ay iki milyardan fazla kişi Facebook’u kullanıyor ve bu size nasıl bir hedef kitle belirlediğinize göre erişiminizi kolaylaştırıp, arttırıcı reklamlar oluşturmanıza yardımcı olacaktır.
Dünya genelinde Facebook’ta 1,6 milyar işletme ile bağlantılı halde olan kişi sayısı vardır. Sizde onlardan biri olabilirsiniz!

 

Facebook Reklamlarını Etkili Kılan Unsurlar Nelerdir?

Bir reklamı etkili kılan unsurlar sektöre göre değişiklilik göstermektedir. Örneğin her sektöre özel aylık kampanya planlamalar şeklinde hazırlıklar dahilinde reklam çıkılır.
Her ay için planlanmış olan bu takvimler sektöre göre yine değişiklik göstermektedir. Sektörün yaş hedef kitlesi, hangi ürünle reklama çıkacağı, bölgesi ve reklam bütçesi reklamları etkili kılan unsurlardandır.
Bölge seçimi reklamın erişim oranını değiştirmek ile birlikte reklamın geri dönüş sağlamasında da önemli unsurlardandır.

 

Facebook Reklamı Nasıl Oluşturulmalıdır?

Facebook Reklam platformu için öncelikle reklam verme planınızı seçmeniz gerekmektedir. Doğru reklam, doğru strateji, doğru danışmanlık almanız gerekmektedir. Müşteri potansiyeli önemlidir ve bu reklam sizi nereye taşımalı sorusunu kendinize sormanız gerekmektedir.
Bu amaç doğrultusunda internet siteniz, satış yapma potansiyeliniz, geri dönüş sağlamak veya yaptığınız sektörün/işin bilinirliğini arttırmak önemlidir.
Reklamınızı kendiniz yönetin! Verilerinize, geri dönüşlerinizi düzenleyin ve raporlarınızı alın.

 

Facebook Reklamlarının Doğrusu Nasıl Yapılmalıdır?

Biz de E-Reklam olarak işi en doğru yapmak açısından, öncelikle uzun ya da kısa vadeli şekilde şirketinizin bilinirliğini arttırıyoruz.
Reklamlarınızın tıklama başı maliyetini, Facebook reklamlarınızın birkaç tıkla yayınlamasını ve yayılmasını doğru reklam ile sağlıyoruz.
Mobil ve site uyumlu reklamlarınız, hedef kitlenizde ki kişilere hangi uyumlu cihazda kullanırlarsa kullansınlar reklamlarınızı akıcı bir şekilde göstermenizi sağlıyoruz.
Reklamlarınızı bir kez oluşturduktan sonra hangi platformda, nerelerde gösterilmesini istediğiniz yerlerde otomatik olarak reklam alanlarını belirleyip yayınlamasını yapıyoruz.
Reklamlar için bu platformlarda yeniden revize gerekmemek ile birlikte aynı ölçülerde ve kriterlerde paylaşımı yapılır.

Unutmayın ki en iyi reklamlar işletmeleri gerçek sonuçlara ulaştırır.

Bilinirliğinizi arttırmanın yolu, Facebook reklamlarından geçiyor. Doğru yapılandırılmış bir reklam sayesinde müşterileriniz ile bağ kurabilir, etkileşiminizi arttırabilir ve beklentilere hızla cevap verebilirsiniz. Zaman kaybetmeden başlayın!