Yandex Direct Reklamları

Yandex Direct Reklamları

yandex reklam hizmetleri yandex direct izmir

Yandex Direct Reklamları Nedir?

İnternet reklamcılığı kapsamında son yıllarda adından söz ettirmiş Yandex Direct reklamları, sağladığı internet reklamları ile reklam verenlere farklı kanallardan milyonlara ulaşmasını sağlıyor. Masaüstü ve mobil uyumlu içerik bazlı reklamlar ve medya banner tarzında, Yandex Arama’da ve reklam ağının binlerce sitesinde reklam platformu.

Direct reklamları size ilgili alakalı yeni müşteriler ve artan satışlar olarak geri döner. Reklamlarınızda potansiyel müşterilerinizi takip edebilirsiniz.

Reklamlarınız üzerinde hedeflerinize göre istediğiniz ayarlamada düzenlemeler yapabilirsiniz.

Bu reklamlar sayesinde sadece işletmenizin hedeflediği ve sunmuş olduğunuz ürünler veya hizmetler ile ilgilenen kullanıcılara erişiminiz olacaktır.

Son dönemde Türkiye pazarına attığı adım ile adından sıkça söz ettiren bu platform, reklam sektöründen gelen istek oldukça fazladır. Anlaşmalı olduğu reklam veren kullanıcıların ilgi alanlarına göre de bir reklam politikası izliyor.

 

Yandex Direct Reklamlarında Ücretlendirme Nasıl Yapılır?

Yandex reklam düşük maliyetlerle yalnızca ilgili alakalı müşterilere ulaşmanızı sağlayan, kullanıcılara reklamın yanı sıra bilinirliği arttırma fikriyle hareket ederek, birçok konuda reklam fırsatları sunar.

Yandex Direct içerik bazlı reklamlarınızda sadece reklam geçişleri ve sanal kartvizitte ki iletişim bilgilerine yapılan tıklamalara, medya reklamlarında ise gösterimlere ödeme yaparsınız.

Tıklama maliyeti, firma iş ortağı sitenin ziyaretçi kalitesine, rekabet durumuna ve o an duruma bağlı olarak ağda bulunan konuya ilişkin sitelerin sayısına bağlıdır.

Talebi yerine getirmek için kendi hedef kitle seçeneklerinizi hedefleyerek medya planlaması kampanyası oluşturun.

Yandex, ürün veya hizmetleriniz ile ilgilenen potansiyel müşterilerinize kolayca ulaşmanıza yardımcı olacak olan bir internet mecrasıdır. Bu sayede hedeflediğiniz kitleye doğru yoldan ulaşmanızı sağlayacaktır.

Yandex Direct, doğru kullanıldığı sürece size geri dönüşü yüksek pazarlama aracı olabilmektedir. Biz de E-reklam olarak konu ile ilgili kendini geliştirmiş uzman ekibimiz ile birlikte size bunu doğru reklam, doğru strateji, doğru danışmanlık sayesinde olanaklarını fazlasıyla sunuyoruz.

 

Hedef kitlenize ulaşın

Yandex.Direct ve Yandex Reklam Ağı ile reklamlarınızı ürün veya hizmetlerinizle ilgilenen hedef kitlenize gösterebilirsiniz.

 

Bütçenizi kontrol edin

Reklamınız görüntülendiğinde değil, sadece kullanıcılar reklamınızı tıkladığında ücretlendirilirsiniz.

 

Etkililiğinizi ölçümleyin

Reklamınızın ne kadar ziyaretçi çektiğini her zaman bileceksiniz. Hedeflerinize göre istediğiniz anda ayarları değiştirebilirsiniz.

 

Hemen başlayın

 Reklamınızı hazırlayalım ve yeni müşterilerinizi karşılamaya başlayalım.