Firma Tanıtım Filmi

Firma Tanıtım Filmi

Firma Tanıtım Filmi Nedir?

Ürününüzü veya hizmetinizi hedef kitlenize tanıtmanın en iyi yolu tanıtım filmi çekmektir. Çünkü görsellik insan hafızasına daha güçlü etki eder ve algıların açılmasını sağlar. Bu nedenle de tanıtım videoları bir firma ya da markanın tanıtılmasını en iyi biçimde sağlayan araçlardan birisidir.

Müşterilerinize ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında bilgi vermek için tanıtım videosu kullanmak akıllıca bir yöntem olacaktır. Peki firma olarak tanıtım filmi çekerken hangi hususlara önem veriyoruz? Sizi nasıl tanıtıyoruz?

Tanıtım videoları işletmenizin ve ürünlerinin / hizmetlerinin tanıtımını yapmak için tasarlanmaktadır. Bu videoları çekerken ürün ve hizmetinizi olumlu ve ilgi çekici bir hale getirmekteyiz. Bu da müşterilerin size yönelmesini sağlamaktadır.

Tanıtım videoları doğrudan doğruya ürün ya da hizmet odaklı olmalıdır. Bu videolar genellikle en fazla 10 veya 15 dakika sürmelidir. Hal böyle olunca mümkün olduğunca çok sayıda kişi videoyu izleyecek ve bundan da keyif alacaktır. Çünkü uzun tanıtım videoları bir süre sonra insanların sıkılmasına neden olur. Bizler de tanıtım filmi çekerken buna dikkat ediyoruz.

İşletmenizin fuar gibi büyük tanıtım faaliyetlerine katılması durumunda, tanıtım filmi en önemli ihtiyaçlarınızdan birisi olacaktır. Biz de film tasarımlarımızı bu tip organizasyonları da düşünerek yapmaktayız.

Sosyal Medyada Paylaşımlar Nasıl Olmalıdır?

Sosyal medya mecrasında kısa firma tanıtım videolarınızın olması önemlidir. İşletme, mekan, ürün ve hizmetlerinizi canlı şekilde müşterilerinize tanıtmak oldukça yüksek geri dönüş almanızı sağlayacaktır. Bu geri dönüşler reklamlar ile birlikte desteklendiği zaman oldukça kısa bir süre içerisinde almanıza yardımcı olacaktır.

Bazı sosyal medya platformlarının belirlemiş olduğu süreleri vardır. Bunlar 60 saniye ile istediğiniz süre kadar sınırlandırılabiliyor. Aynı zamanda size arka arkaya birkaç video atma veya hikaye özellikleri ile de destek vermektedir.

Doğru planı yapılmış olan videolarınız her zaman ilgi toplayacaktır ve insanların etkileşimini arttıracaktır.

Biz de E-reklam olarak doğru reklam, doğru strateji ve doğru danışmanlık sayesinde size olduğundan fazla geri dönüş almanıza destek veriyoruz. Firma tanıtım videoları her platformda önem arz eder.

Firma olarak çektiğimiz tanıtım filmleri rekabet ortamında öne çıkarmanıza da yardımcı olacaktır.