Kampanya: Zirvede Sosyal Medya Kampanyası

Kampanya: Zirvede Sosyal Medya Kampanyası

-KAPANDI-

Malesef bu kampanyanın süresi doldu. Endişelenmeyin daha avantajlı kampanyalar ile geri döneceğiz!

Sosyal Medya Yönetiminde Bizimle Çalışan Firmaların Web Siteleri Bizden!

E-Reklam olarak uzun bir süredir Dijital Reklam sektöründe gerek kalitemiz gerek müşteri memnuniyetimiz ile boy göstermiş bir Ajansız. Şimdiye kadar yaptığımız üstlendiğimiz işlerde her zaman minimum fiyat, maksimum memnuniyet ilkesi ile çalıştık. Geldiğimiz noktada sonuçlardan hem biz hem müşterilerimiz fazlasıyla memnun oldu. Arkamıza baktığımızda sağlam bir müşteri portföyü görmekteyiz. Bu yüzden bu gün, şimdiye kadarki politikamız konusunda çıtayı bir tık daha yükselterek yeni bir kampanyaya imza atıyoruz.

Hem Sosyal Medya Yönetiminizi Yapıyoruz Hem Web Sitenizi..

Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya platformlarının yönetimi çoğu zaman firmalar için meşakkatli, zaman kaybı olabiliyor.  Bir şekilde zaman ayırılıp yapılsa dahi, yeterince özgün olmuyor. Bu yüzden firmalar uzun bir süredir sosyal medya yönetimleri için ya kendi bünyelerine personel alıyor ya da bir reklam ajansıyla anlaşıyor. Biz de sizi bu yükten kurtarmak için buradayız.

Sosyal medya yönetimi hakkında detaylı bilgiyi Sosyal Medya Yönetimi sayfamızdan, web tasarımı hakkında daha fazla bilgiyi de Web Tasarımı ve Seo sayfamızdan edinebilirsiniz.

Fazla Uzatmadan Sadede (Kampanyaya) Gelirsek...

E-Reklam Zirvede Sosyal Medya Kampanyasına katılmak için; Sosyal Medya Paketleri sayfasındaki gümüş paket ve üzeri her hangi bir paket ile 6 Aylık sosyal medya yönetimi taahhütünüzde web siteniz bizden. Evet, özünde kampanya aslında bu kadar. 🙂 Öyle gizli kapaklı sonradan gün yüzüne çıkan maddeler yok. Samimiyetsiz abartmalar yok. Yapacağımız web sitesinin fazlasıyla özensiz ve basit olacağını, sadece göz boyamak için vaat ettiğimizi düşünüyorsanız da yanılıyorsunuz. Web tasarımı paketleri sayfasındaki “Gelişmiş Paket” adını verdiğimiz pakette neleri vaat ettiysek yaptığımız web sitesinde de aynen onları kullanacağız. Ayrıca iletişime geçmeniz durumunda web sayfası referanslarımızı da görebilirsiniz. Ancak hosting ve domain bizden değil onu da peşin peşin söyleyelim 🙂

Sosyal Medya Kampanyası Bitiş Tarihi

Zirvede Sosyal Medya Kampanyası bu yılın sonu yani 31 Aralık 2019 tarihine kadar devam edecektir. Kaçıranlar ve devam etmesini isteyenler için galiba elimizden üzülmekten başka bir şey gelmez. Ancak bizi takip etmeye devam edin çok daha avantajlı kampanyalar ile geri döneceğiz…

Kampanyaya Katılmak İçin Ne Yapmalıyım?

Tüm yazıyı temize çeker ve özetlersek. Bunu da maddelere bölersek;

  • Sosyal Medya Paketleri Sayfasına gidin.
  • Gümüş paket ya da üstü (zaten 3 paket var) bir paket belirleyin.
  • Bizimle fiyatlandırma ve fiyat teklifi için iletişime geçin. (Buyrun tıklayın)
  • Biz de sizin için web tasarım paketleri sayfasındaki Gelişmiş Paket adını verdiğimiz en popüler paketimizdeki tüm özellikleri kullanarak (tekrar söylüyoruz domain hosting sizden) sizden gelen içerikler doğrultusunda bir web sayfası yapıp hayırlı uğurlu olmasını dileyelim.
Bu kadar! İş birliğimizin devamını ümit eder ve iyi günler dileriz!